Kırsal Turizm

Son zamanlarda insanlar gerek pandemi gerekse de büyük şehirlerde gürültü, stres ve trafik gibi nedenlerden dolayı uzaklaşmak istemektedirler. Yine özellikle büyük şehirlerde sakinlik arayan insanların doğal alan bulması bir hayli zor olmaktadır. Bu konuda insanlara yeni alternatif tatil imkanları sunulması gerekmekte olduğunu düşündüğümüz için Amesia Kırsal Turizm markamızı oluşturduk.


Burada ziyaretçilerimize sakin ve keyifli bir tatil imkânı sunarken aynı zamanda yine kırsalda üretim yapan üreticilerin bu çalışmadan faydalanmasını amaçlamaktayız. Üreticilerimizin üretmekte olduğu çeşitli süt ve peynir gibi doğal ürünler, ziyaretçilerimiz tarafından beğenilmesi sayesinde aracısız “Üretenden Tüketene” sloganıyla ürün satışının gerçekleştirilmesi hedeflenmektedir.

Misyonumuz
Büyük şehirlerin baskı ve stresinden uzaklaşmak isteyen insanlar için alternatif tatil imkânı sunmak ve çevre köylerde yaşamını sürdüren üreticilerin dolaylı yoldan kar elde etmesini sağlamaktır.

Vizyonumuz
Kırsal turizm kapsamında yapılan çalışmaları takip ederek hizmet kalitesini artırmak ve daha büyük ziyaretçi kapasitesine ulaşılarak; Amasya bölgesinde ki turizm faaliyetlerinin canlandırılması aynı zamanda kırsalda refahın artırılmasıdır.


×
×
×
×
×
×
×
×